BONUSY PRO NAŠE HOSTY!

ZDARMA PERMANENTKA na VSTUP do ZOO Liberec!!!

 

 

 

Téměř v centru Liberce, uprostřed urbanizovaného prostoru města, roste přírodní oáza klidu a zeleně o rozloze téměř 10.000 m2 s příznačným názvem EKOPark, který je zaměřený na ekologii, ekonomiku, vzdělávání, kulturu, životní prostředí, zdraví člověka, sport a volnočasové aktivity pro všechny věkové kategorie.

 

 

V EKOParku, který je součástí našich apartmánů, proběhlo již několik společenských a sportovních akcí. Naši hosté mají samozřejmě přístup na tyto akce zcela ZDARMA. Sledujte EKOPark na Facebooku a získejte nejnovější informace o akcích, které se budou konat v době Vaší návštěvy.  

 

EKOPark se rozrostl o nové obyvatele.

Do našeho EKOParku se nově nastěhovali krásná kůzlátka kamerunských koz a Indické běžce (kachny). Naše zvířátka si budete moci v rámci ubytování zcela zdarma prohlédnout a pohladit. Vaše děti si to zde zamilují. Fotografie našich zvířátek zde.

EKOPark se rozrostl o nové obyvatele. Do našeho EKOParku se nově nastěhovali krásná kůzlátka kamerunských koz a Indické běžce (kachny). Naše zvířátka si budete moci v rámci ubytování zcela zdarma prohlédnout a pohladit. Vaše děti si to zde zamilují. 

 

EKOPark Sungarden Liberec 

K našim apartmánům jsme nově přidali i 10.000 m2 EKOParku. Zde pro Vás a Vaše děti nově budujeme odpočinkový lesopark, zaměřený na ekologii.

  

Hlavním a dlouhodobým cílem EKOParku je rozvíjení povědomí společnosti o krajinné architektuře, tvorbě a vlivu prostředí na člověka.Výstavba relaxačních parkových zón a nového volnočasového prostoru pro lidi. Vše hned u naších apartmánů.

Příroda, ekopobyt, dokonalé sepětí s přírodou, aktivní odpočinek a relaxace, to vše bude hlavní prioritou našeho EKOParku.

Součástí EKOParku bude: Babiččina zahrádka - kachny indický běžec, kůzlátka kamerunských koziček a další jiná zvířatka, piknikové paloučky, zóny pro rodinné grilování, výhlidková 
odpočivadla v korunách stromů pro pozorování a naslouchání zvuků přírody, dětské herní prvky, strašidelné bludiště, obří pískoviště s dřevěnými přišerkami, naučné dětské přírodovědné stezky, velké ohniště pro opékaní buřtíku, bylinkové zahrádky, místa pro dobrodružné stanování, nebo venkovní posilovna pro Crossfit a Workout.

K našemu apartmánu jsme nově přidali i 9000 m2 lesoparku. Zde pro Vás nově budujeme odpočinkový park, ve kterém naleznete nové cestičky, atrakce pro Vaše děti a mnoho dalšího. Brzy Vám přineseme více.

 

 

MEZONETOVÉ WELLNESS APARTMÁ OTEVŘENO!

TĚŠIT SE MŮŽETE NA:

Ubytování Apartmá SunGarden Liberec

Stanislav Šťastný
Venušina 897/5, Liberec 1 - Staré Město
Liberec GPS: N50°46'26.688'' E15°2'53.106''
rezervace@apartmaliberec.cz
Mobilní telefon: +420774454239, +420603454239, +420603205327
Fax: +420484840243

WWW stránky pro Ubytování Apartmá SunGarden Liberec navrhl a dodal kamsi.cz (Ubytování v Jizerských horách, Ubytování Liberec, Jizerské hory, Frýdlantsko a Liberecko | Ubytování Apartmá SunGarden Liberec)